Kontakt

Kaktus reality s.r.o.
Hlavní třída 562/85
70800 Ostrava

Telefon:+420 775 711 999
Mobil:+420 725 801 603
E-mail:info@kaktusreality.cz
URL:www.kaktusreality.cz
IČO:04297245
DIČ:CZ04297245

Další informace

Číslo účtu realitní kanceláře:999 999 007/5500 Raiffeisenbank, a.s.

Číslo účtu realitní úschovy:999 999 840/5500 Raiffeisenbank, a.s.

Číslo účtu pro správu majetku:999 999 859/5500 Raiffeisenbank, a.s.

IBAN:CZ2255000000000999999007

ID datové schránky:kdj7gy3

 

*
*
*
*
fname: phone: email:

Kontakt na makléře

Kateřina Hrdličková

Kateřina Hrdličková, DiS.
manažerka

E-mail: katerina@kaktusreality.cz

Kamil Kůs

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Mobil: +420 725 801 603
E-mail: kamil@kaktusreality.cz

Yvona Válková

Yvona Válková
asistentka

Mobil: +420 775 711 999
E-mail: asistentka@kaktusreality.cz

Barbora Možiešíková

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Mobil: +420 606 443 383
E-mail: bara@kaktusreality.cz

Jan Drevňák advokát

Mgr. Jan Drevňák advokát
advokát

E-mail: info@kaktusreality.cz

Dominik Piroh

Ing. Dominik Piroh
finanční poradce

Telefon: +420 775 711 999
E-mail: dominik@kaktusreality.cz

Martin Zháněl

Martin Zháněl
realitní makléř

Mobil: +420 604 622 072
E-mail: martin@kaktusreality.cz

David Gold

David Gold
realitní makléř

Mobil: +420 739 087 351
E-mail: david@kaktusreality.cz

Jana Pulicarová

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Mobil: +420 777 502 772
E-mail: jana@kaktusreality.cz

Oldřich Zarrilli

Oldřich Zarrilli
realitní makléř

Mobil: +420 734 507 053
E-mail: oldrich@kaktusreality.cz

Aneta Kubicová

Ing. Aneta Kubicová
manažerka

Mobil: +420 608 455 665
E-mail: aneta@kaktusreality.cz

Carmen Andrea Mirzoc

Carmen Andrea Mirzoc
fotografka

E-mail: info@kaktusreality.cz

Patrik Grabica

Patrik Grabica
realitní makléř

Mobil: +420 602 756 334
E-mail: patrik@kaktusreality.cz

Pobočky